Logo
BIP

"Wieże Pogranicza" - nowy produkt turystyczny !!!

Wyrusz szlakiem po polsko-czeskim pograniczu, zbieraj pieczątki, zdobywaj monety i nagrody !

Wieże Pogranicza to produkt turystyczny, który poprzez zabawę umożliwia nie tylko odwiedzenie punktów widokowych, ale również poznanie atrakcji pogranicza polsko – czeskiego w Górach Opawskich i Jesenikach. Turysta posiadający Dziennik Wędrowca zaliczając wieże widokowe, zdobywa pieczątki, pamiątkowe monety oraz nagrody. 

Do zabawy zapraszamy w przyszłym roku. Wieże i punkty widokowe będzie można zacząć zdobywać od maja 2019 r. Przed odwiedzeniem wybranego punktu widokowego warto sprawdzić, czy danego dnia obiekt dostępny jest do zwiedzania. 

Aktualne informacje o Wieżach Pogranicza opublikujemy wiosną 2019 r.

Wieże i punkty widokowe:

 

Obraz:

Agencja Promocji i Rozwoju Gminy Prudnik jest pomysłodawcą nowego produktu turystycznego „Wieże Pogranicza”. Został on zrealizowany przy współpracy z partnerami czeskimi, miastami Krnov i Jesenik. Produkt powstał dzięki projektowi z Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Pradziad pn. „Wspólna promocja turystyki na pograniczu czesko – polskim”.

Obraz:

Produkt turystyczny Wieże Pogranicza w 2018 r. otrzymał certyfikat Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej – wyróżnienie za przykład modelowej współpracy transgranicznej w budowaniu produktu turystycznego. 

 

Zapisz swój e-mail do darmowego newslettera

Raz w tygodniu, wyślemy do Ciebie informację o nadchodzących wydarzeniach


Zapisz się

Opis usługi znajdziesz w naszym regulaminie.

Nasi partnerzy

Herb
Herb
Herb
Herb
Herb
Herb