Logo
BIP

Promocja oferty turystycznej miast partnerskich Prudnika i Krnova

Targi turystyczne „Dovolena” w Ostrawie, są największym wydarzeniem wystawienniczym dotyczącym turystyki w województwie śląsko – morawskim. Impreza odbyła się w dniach 28-29 lutego w centrum wystawienniczym mieszczącym się tuż przy miejskim rynku, co też przyczyniło się do dużej liczby odwiedzających.

Po raz kolejny partnerskie miasta Prudnik i Krnov prezentowały wspólną ofertę turystyczną pogranicza polsko – czeskiego zrealizowaną głównie dzięki transgranicznym projektom. Na stoisku oferowane były darmowe publikacje w postaci map, folderów, gadżety promocyjne oraz filmowe spoty ukazujące największe atrakcje pogranicza. 
Oprócz naszego stoiska, polska strona promowana była również przez województwo śląskie oraz Opolską Regionalną Organizację Turystyczną, która prezentowała atrakcje i walory turystyczne województwa opolskiego. 
Targi turystyczne w Ostrawie były okazją, by zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu wystawców, z kraju i ze świata. Nie zabrakło wystąpień, prezentacji, szkoleń tematycznych oraz atrakcji dla najmłodszych. Zauważalny jest wzrost zainteresowanie ze strony Czechów naszym krajem, nie tylko dzięki popularności polskich stoisk, ale również ofertą czeskich biur podróży zawierającą polskie atrakcje turystyczne.
Kolejną imprezą targową, na której prezentowana będzie wspólna oferta turystyczna Prudnika i Krnova odbędzie się na międzynarodowych targach turystycznych w Katowicach. Już dziś serdecznie zapraszamy.

Nasze wspólne uczestnictwo było możliwe dzięki realizacji projektu pn. "Prudnik i Krnov na wyciągnięcie ręki", który jest współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice.

Obraz:

Autor: Wojtek Góra, dodano: Poniedziałek, 2 marca 2020r. godz.:10:31.

Powrót do wyboru aktualności

Zapisz swój e-mail do darmowego newslettera

Raz w tygodniu, wyślemy do Ciebie informację o nadchodzących wydarzeniach


Zapisz się

Opis usługi znajdziesz w naszym regulaminie.

Nasi partnerzy

Herb
Herb
Herb
Herb
Herb
Herb