Logo
BIP

Prudnik i Krnov wspólnie promują się w Republice Czeskiej

Targi turystyczne „Dovolena a region” w Ostrawie, są największym wydarzeniem wystawienniczym dotyczącym turystyki w województwie śląsko – morawskim. Tematami przewodnimi wydarzenia były: urlop, region i uzdrowiska. Impreza odbyła się w dniach 1-3 marca w centrum wystawienniczym mieszczącym się tuż przy miejskim rynku, co też przyczyniło się do dużej liczby odwiedzających.

Po raz kolejny partnerskie miasta Prudnik i Krnov prezentowały wspólną ofertę turystyczną pogranicza polsko – czeskiego. Na stoisku otrzymać można było darmowe publikacje w postaci map, folderów, gadżetów promocyjnych oraz drobne regionalne przekąski.
Oprócz naszego stoiska, polska strona promowana była również przez województwo śląskie oraz Opolską Regionalną Organizację Turystyczną, która prezentowała atrakcje i walory turystyczne województwa opolskiego.
W centralnym miejscu targów na stoisku morawsko – śląskiego województwa wyświetlane były spoty filmowe Prudnika, Krnova i Jesenika, zrealizowane dzięki projektowi pn. „Wspólna promocja atrakcji turystycznych pogranicza czesko – polskiego”. Projekt ten przyczynił się również do realizacji działań związanych z powstaniem produktu turystycznego Wieże Pogranicza.
Targi turystyczne w Ostrawie były okazją, by zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu wystawców, z kraju i ze świata. Nie zabrakło wystąpień, prezentacji, szkoleń tematycznych oraz atrakcji dla najmłodszych. 
Kolejną imprezą targową, na której prezentowana będzie wspólna oferta turystyczna Prudnika i Krnova odbędzie się na międzynarodowych targach turystycznych w Katowicach. Już dziś serdecznie zapraszamy.

Autor: Wojtek Góra, dodano: Wtorek, 5 marca 2019r. godz.:15:05.

Powrót do wyboru aktualności

Zapisz swój e-mail do darmowego newslettera

Raz w tygodniu, wyślemy do Ciebie informację o nadchodzących wydarzeniach


Zapisz się

Opis usługi znajdziesz w naszym regulaminie.

Nasi partnerzy

Herb
Herb
Herb
Herb
Herb
Herb